Dodavatelé

 • Chivasso

  Nizozemský výrobce interierových textilií a tapet, jehož produkty jsou moderního vzhledu, ideální nejen pro dynamické interiéry, ale i pro bohatě zdobené interiéry klasické. Chivasso si zakládá na kvalitě použitých materiálů a rychlosti a spolehlivosti svých služeb. 

  www.chivasso.com

 • Forest

  FOREST je holandská značka, která si zakládá na vysoké kvalitě i u standardních profilů. V některých řadách najdeme unikátní a designové provedení, které nadchne i nejnáročnější zákazníky. Všechny profily mohou být ohýbané i ovládané motory.

  www.forestgroup.com

 • Interstil

  Interstil je německý výrobce závěsných systémů s tradicí sahající několik desítek let do minulosti. Za dokonalé skloubení designu a prvotřídních materiálů byla společnost Interstil několikrát oceněna prestižními tituly.

  www.interstil.de

 • Jab

  Firma JAB ANSTOETZ byla založena v roce 1946 J. Anstoetzem v Bielefeldu je dnes světovou firmou na dekorační látky a koberce. Každoročně nabízí jarní a podzimní kolekci nápaditých vzorů, které společně s doplňky tvoří neopakovatelné interiéry luxusních domů a hotelů.

  www.jab.de

 • Khroma

  Belgické tapety KHROMA  se specializují především na moderní design a zároveň čerpají inspiraci z nejkrásnějších klasik. Tapety jsou určeny především pro svěží a stylové interiéry moderních domovů.

  www.khroma.be , www.guymasureel.com

 • Prestigious

  Firma PRESTIGIOUS TEXTILES byla založena v roce 1988 ve Velké Británii. Kolekce látek jsou rozmanité a vyvážené a vždy je v nových vzorech využito vše co umělci, tkalci, malíři z dané země umí nejlépe.

 • Sahco

  SAHCO je německý výrobce spolupracující s významnými světovými návrháři jako ULF MORITZ či LORI WIETZNER. V jejich kolekcích najdeme jak záclony, dekorační látky, tak i stále více se uplatňující vinylové či textilní tapety. Luxusní materiály patří mezi evropskou špičku.

  www.sahco-hesslein.com